|CPN #1| Cykliczny Przegląd Nowości

CPN to nowy cykl na blogu w którym przeglądam nowości w polskim świecie gitarowym. I nie tylko.

W artykułach między innymi wszelkie ciekawostki i nowości w temacie gitarowym, głównie polskim, ale też i zagranicznym. Gitary, wzmacniacze, efekty… wszelkie wiadomości które uznam za ciekawe. Chyba nikt jeszcze nie wpadł na taki pomysł…? Mam nadzieję!

No to zaczynamy. :> 

#1 Witkowski Custom Guitars

… i konstrukcja pół-bas pół-gitara, w ciekawym, nowoczesnym kształcie. Jak sam mistrz to określił – „Nie będzie lekko„. Ale z drugiej strony szczerze wątpię żeby był to problem dla jednego z najlepszych lutników w naszym kraju.

#2 Majesty Customs i nowy Telecaster

Trzeba przyznać że Michał Targosz z Majesty Customs z Bielska-Białej wystrugał naprawdę przepięknego Telecastera. Prezentuje się świetnie, szczególnie w takim post-industrialnym środowisku.
Oby tak dalej!

#3 Paweł Kamecki i tuning Fendera

Paweł Kamecki w swojej pracowni we Wrocławiu tworzy właśnie takie cuda. Czy to Fender, czy to już dzieło sztuki? Trzeba przyznać że w całym tym poście wygrał jeden komentarz:

„SZPREJEM NA CZARNY MAT!!!!”

Podpisuję się. 😉

#4 Gładek Custom Guitars startuje z nowymi projektami

Zbigniew Gładek z Gładek Custom Guitars z Wilkowic, po chwilowej przerwie od aktualizacji na swoim profilu facebookowym, powraca z naprawdę poważną dawką nowych projektów – wszystko poparte zdjęciami. Życzę powodzenia!

#5 Mayones Regius 6

Przepiękny Mayones Regius 6 z topem z niejakiego „Myrtlewood„, które wujek Google tłumaczy jako wawrzyn kalifornijski… naprawdę, pierwsze słyszę o takim drewnie. Skąd ekipa Mayonesa znajduje takie cuda? Nie wiem. Niemniej, wygląda cudnie!

#6 RAN Guitars

RAN Guitars z Olsztyna jak zwykle przyprawia mnie o opad szczęki i ślinotok. 😉 Jest to zdecydowanie jedna z moich ulubionych, polskich marek i jest mi naprawdę miło oglądać że cały czas się rozwija, pokazując co chwilę nowe projekty na światowym poziomie.

#7 TomoGuitars i PLEK

W TomoGuitars pojawił się Adam Darski – widok Fendera Stratocastera w jego rękach jest z pewnością ciekawy. Nowa płyta Behemotha jest właśnie nagrywana, całkiem prawdopodobne że serwis u Tomka był nieprzypadkowy.

#8 Skervesen Guitars

Skervesen Guitars z Pruszcza Gdańskiego wrzuca małą zajawkę Raptora 7.. nie ukrywam że zawsze byłem wielkim fanem główki stosowanej w Skervesenach właśnie. Te dwa zdjęcia zapowiadają piękną gitarę, czekam na więcej!

#9 Laboga Amps

Kultowa firma Laboga z Wrocławia uzbroiła zespół Luxtorpeda w przepiękny zestaw nowych wzmacniaczy Diamond Sound. Przyznam że prezentuje się to świetnie, brzmieć musi równie dobrze. Próbek bezpośrednio od Litzy można posłuchać w wywiadzie który przeprowadził Ksantyp z Filmików o Gitarachhttps://www.youtube.com/watch?v=RZZjHqxoqq8

I to by było tyle jeżeli chodzi o CPN #1 – za tydzień, w piątek, kolejna dawka nowości. Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O polskich gitarach i nie tylko. Od 2015 roku. Dla Was.Polish Love Blog - Mateusz Bącik. ©2021

Up ↑