Identyfikacja

cropped-logo

 

Pod tym enigmatycznie brzmiącym hasłem w tytule tej strony kryje się chęć pomocy osobom, które potrzebują dowiedzieć się czegoś więcej na temat swojego instrumentu.

Cała sprawa polega na tym – jeżeli podejrzewasz że masz w rękach instrument z ubiegłego wieku, czy to polski, czeski, niemiecki, może nawet i japoński – i potrzebujesz więcej informacji na jego temat, to proszę o kontakt mailowy na adres: mateuszbacik@onet.pl, wtedy oczywiście najlepiej ze zdjęciami.

Chętnie spróbuję pomóc, podpowiedzieć, w określonych przypadkach doprowadzić do stanu świetności. Ocenić wartość, a wtedy może i odkupić? Wszystko zależy od konkretnej sytuacji, bo kto wie – gitara która leży u Ciebie gdzieś w kącie, na strychu, czy w piwnicy,  może posiadać dużą wartość historyczną i możliwe że ktoś taki jak ja chciałby opisać jej dzieje na łamach tego bloga.

Wtedy instrument zamiast leżeć i się kurzyć, czy co gorsza – obijać, być przestawianym z miejsca na miejsce – staje się żywym kontynuatorem własnej historii. 

 

O polskich gitarach i nie tylko. Od 2015 roku. Dla Was.Polish Love Blog - Mateusz Bącik. ©2021

Up ↑